22 listopada 2013

Jak poradzić sobie z klasycznym "dupkiem" - kursy w Mediolanie

Jak efektywnie i z humorem radzić sobie z przeciętnym stronzo, czyli "dupkiem", jak ich rozpoznać, unikać i przede wszystkim nie cierpieć - takie umiejętności i techniki można nabyć już po jednorazowym 90-minutowym spotkaniu na kursie palestra anti-stronzo, organizowanym w Mediolanie

fot.milanotoday.it
Kurs przeznaczony jest głównie dla osób spędzających dużo czasu w środowiskach stresujących, nieprzyjaznych, wręcz wrogich i zagrażających naszemu poczuciu godności osobistej, zarówno w pracy, jak i w relacjach osobistych czy w rodzinie.


Skuteczne, praktyczne i zabawne sposoby wyprowadzające z równowagi najgorszych "dupków" przedstawia specjalista Silvio Lenares, od 25 lat zajmujący się szkoleniem indywidualnym i grupowym.

Kursy/spotkania odbywają się w Mediolanie, organizowane przez Let’s Life! S.r.l
The Hub Milano - Via Paolo Sarpi, 8 link


Najbliższy termin: czwartek, 28 listopada 2013, godz. 19.00; cena  29,00
3 komentarze:

 1. Tylko czy wlasciwym tlumaczeniem "stronzo" jest dupek?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Interpretacji może być wiele, wszystko zależy od waszej wyobraźni i osobistych skojarzeń :) Możemy zrobić mały sondaż: jakie polskie słowo najlepiej odpowiada włoskiemu "stronzo"?

   Usuń
 2. nie kojarze słowo który ma takiego znaczenia w języku polskim a jednocześnie mozliwy do używania w potocznym języku :)

  OdpowiedzUsuń