12 października 2011

Perugia zaprasza na Eurochocolate 2011W dniach 14 – 23 października 2011 cukiernicy z całych Włoch spotkają się w Perugii, mieście o bardzo długiej i bogatej tradycji „czekoladowej”. 
W imprezie weźmie udział 150 firm, min. największe przedsiębiorstwa cukiernicze Włoch, takie jak Giandujotto Caffarel, Eraclea, Motta i oczywiście, słynna Perugina, oraz inne  znane światowe firmy, jak np. Lindt, Milka, Cameo, Nestlè prezentujące zarówno tradycyjne czekoladowe przysmaki jak i nowości.
W programie czekoladowego święta będzie można zwiedzać muzeum historyczne Perugina, fabrykę słynnych Baci Perugina, i podziwiać specjalnie na tę okazję przygotowaną kilkutonową czekoladową miniaturę Włoch.
Organizatorzy Eurochocolate zapraszają na degustacje, kursy i laboratoria dla dzieci i dorosłych pod okiem ekspertów, czekoladowy shopping na Bazar del Cioccolato, pokazy, spotkania i kongresy Eurochocolate world pod patronatem ICCO - International CoCoa Organization i Fair Trade Italia na temat sztuki i tradycji wyrobów czekoladowych w krajach produkujących kakao (Indonezja, Kolumbia, Peru, Honduras, Costa Rica, Ekwador, Meksyk, Sri Lanka, Wenezuela), i wiele wiele innych ciekawych propozycji...


Info: www.eurochocolate.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz