6 marca 2012

Największy portal dla sekretarek we Włoszech

Foto:professione.lavoro.org

Jak zostać perfekcyjną sekretarką we Włoszech? Gdzie znaleźć odpowiednie szkolenia i kursy? Jak i gdzie zdobyć odpowiednie kwalifikacje? Jak zrobić karierę będąc sekretarką? 

Najnowsze wiadomości i wydarzenia dotyczące tego odpowiedzialnego zawodu, promocje, wywiady, spotkania, konkursy i porady – wszystko to i jeszcze więcej znajdziecie na największym portalu dla sekretarek i asystentek we Włoszech www.secretary.it Portal powstał ponad dziesięć lat temu i ma już kilka tysięcy stałych czytelniczek, sekretarek, które pozostając w cieniu dyrektora firmy potrafią dostosować swoją pracę do niemal każdej roli: od urzędniczki-asystentki, po organizatorkę imprez, kuriera, pielęgniarkę, niańkę, psychoanalityka, a nawet wice-menadżera...


Inną internetową stroną zadedykowaną sekretarkom we Włoszech jest blog utrzymany w tonie bardziej satyrycznym i już mniej formalnym: laperfettasegretaria.blogspot.com, gdzie mozna znaleźć wiele przydatnych i praktycznych informacji, „odstresować się”, a nawet ponarzekać i wyżalić.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz