20 października 2014

Włoska koszula na miarę firmowana przez ciebie!

"Camicia firmata da te" - koszula firmowana przez ciebie, to slogan reklamowy włoskiej firmy Neronote, która produkuje wysokiej jakości koszule męskie szyte na miarę według własnego projektu i zamawiane online.To także dobry pomysł na prezent dla ukochanego partnera, eleganckiego ojca albo wymagającego teścia...


Zaledwie trzy lata temu narodziła się innowacyjna firma z siedzibą w regionie Marche o nazwie Neronote, a już kreatywny pomysł dwóch młodych przedsiębiorców okazał się strzałem w dziesiątkę. Większość zamówień, bo aż 60% pochodzi z zagranicy, dzięki czemu w krótkim czasie firma osiągnęła obroty rzędu 250tys. euro.


Sekretem sukcesu firmy okazała się dowolna personalizacja produktu online. Klient ma do dyspozycji 2tys. materiałów wyłącznie made in Italy, i wybór 20 mld możliwych kombinacji!


Żadna firma odzieżowa nie zaoferuje wam tak szerokiej kolekcji. Przy czym, dzięki sprzedaży przez internet koszty utrzymania firmy znacznie redukują się i średnia cena koszuli jest o 30% niższa niż w tradycyjnym sklepie.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz