30 kwietnia 2015

Armani specjalnym ambasadorem Expo - 40-ta rocznica domu mody stylisty

30 kwietnia 2015 Giorgio Armani otwiera nowy boutique na luksusowej via Montenapoleone w Mediolanie.

fot. expo2015.org

Inauguracja salonu, przewidziana na godz. 18.30 na via Bergognone, 40,  jest ukoronowaniem 40-tej rocznicy założenia domu mody Armani, która zbiega się także z wielkim wydarzeniem międzynarodowym jakim jest otwarcie Expo w Mediolanie, i którego Giorgio Armani jest specjalnym ambasadorem. Na inauguracji w Armani Silos będzie można obejrzeć bogatą ekspozycję najpiękniejszych modeli z kolekcji Armaniego od 1980r. zaprezentowaną na czterech piętrach budynku.


Z tej okazji po Mediolanie już od środy "przechadza się"  500 zaproszonych gości VIP, min. Tom Cruise, Leonardo DiCaprio, Cate Blanchett, Tina Turner, Glenn Close, Sofia Loren, Chris Pine, Pierce Brosnan, Janet Jackson, Lauren Hutton, Isabelle Huppert, Paolo Sorrentino, Margherita Buy, Sergio Castellitto, Margaret Mazzantini, Isabella Ferrari i Raoul Bova - zdradza czytelnikom Corriere della Sera.
Wieczorem o godz. 20.30  w Teatro Armani odbędzie się oczywiście pokaz mody i uroczysty cocktail, na który przybędzie także burmistrz Mediolanu, G. Pisapia i komisarz Expo, G. Sala.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz