16 listopada 2011

Pierwszy kryty park wodny we Włoszech


AcquaWorld to niedawno otwarty park wodny (od 1/07/2011) o krytej powierzchni 9-tys. metrów kw. położony na łącznym terenie 35tys. metrów w Concorezzo (Monza - Brianza), ok.30km od Bergamo.  
Park dzieli się na trzy części: Funworld - część przeznaczona dla rodzin (laguna, basen z falami, rapid river, zabawy wodne)  –– Adventureworld – zjeżdżalnie najnowszej generacji (łącznie 1100m.), Benessere e Relax – część przeznaczona dla osób powyżej 15 lat (basen, hydromasaż, grota parowa, baseny solne i inne atrakcje dla zdrowia i wypoczynku.

Architektura i sceneria parku utrzymane są w stylu bardzo nowoczesnym, przy czym część przeznaczona na przebieralnie jest wyjątkowo przestrzenna.
Dla najmłodszych, ale nie tylko, przewidziano min. takie atrakcje jak mini foam i space bowl, zjeżdżalnie i tunele zmieniajłce kierunki i ostre zakręty, zjazdy na gumowych pontonach, zabawy wodne, mini laguna, itp.
Nowością krytego parku są sobotnie wieczory Acquaworld Wave Party, czyli „wodna” dyskoteka.
AcquaWorld otwarty jest 7 dni w tygodniu (pn-pt 14-22,  sob i niedz. 9-22). Wstęp na 4 godz. 11-14 euro, przedłużenie czasu za dopłatą.
Info:link

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz