7 marca 2014

Włoski blog hi-tech dla kobiet

Coraz więcej kobiet spędza czas online. Więcej, to one są najbardziej aktywne w social media - potwierdzają to wszystkie statystyki.

Blogi i portale dla kobiet nie ograniczają się dzisiaj do wyboru ciuchów i kosmetyków, nie zajmują się tylko ploteczkami z wielkiego świata czy robótkami domowymi. Skończyły się już czasy stereotypów.  
Włoszki też chcą być aktywne społecznie, politycznie, a zatem na bieżąco w fantastycznym świecie najnowszej technologii informatycznej.

bloggirl.it
Bloggirl.it to stosunkowo "młoda" strona, stworzona przez kobiety i skierowana do kobiet: bloggerek i fanatyczek social network, córek i matek, kobiet niezależnych i gospodyń domowych, studentek i emerytek, ..., które nie boją się nowości, przeciwnie: widzą w nich inspiracje i ogromny potencjał kreatywny.

Jeśli więc macie ochotę zagłębić się w nowości technologiczne smartfonów, tabletów, aplikacji i innych gadżetów.., posłuchać porad i nowych pomysłów na ich użycie zarówno w sferze zawodowej jak i prywatnej, to to jest strona dla was!

Znajdziecie tu recenzje, wymianę doświadczeń,  informacje o kursach i szkoleniach, targach i innych ewnentach we Włoszech.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz