22 maja 2015

Nowy pociąg turystyczny Campania Express na południu Włoch

W sobotę 23 maja br. rusza nowy pociąg turystyczny "Campania Express".

Pociąg będzie jeździł na trasie Neapol - Sorrento w czasie ok. 50 min. z przystankami przy słynnych atrakcjach archeologicznych Herkulanum (Ercolano) i Pompeje.
Do dyspozycji turystów przeznaczono 144 komfortowych miejsc (+ 4 dla niepełnosprawnych) z klimatyzacją, monitoringiem i innymi udogodnieniami, a personel obsługujący pasażerów jest przeszkolony do komunikowania się w kilku językach.

Rozkład przewiduje 6 przejazdów dziennie: 3 przejazdy w stronę Sorrento i trzy powrotne (rano, w godzinach południowych i pod wieczór). Campania Express będzie funkcjonował do 15 października. Rezerwacja obowiązkowa. Bilety można nabyć także online: www.eavsrl.it . Cena przejazdu: 15 euro.

2 komentarze:

  1. Zupelne bankructwo juz w dwa miesiace pòzniej....koszty dla miasta Neapol ogromne, a jak pisze wloska prasa pasazeròw ani sladu, przy tym wysoka cena biletòw 15 euro, do tego czytam i nie wierze wlasnym oczom niedostepny przystanek w Herculanum...jak zwylke we Wloszech nie nalezy brac na serio pewnych zapowiedzi, bo potem okazuje sie to niewypalem poczawszy od zapowiedzi aktualnego Szefa Rady Ministròw, kto chce miec troche informacji z pierwszej reki niech pisze do albertosponza@yahoo.it opieram podana wiadomosc na wiadomosci podanej przez corrieredelmezzagiorno.corriere.it, 15 lipiec

    OdpowiedzUsuń
  2. Zupelne bankructwo juz w dwa miesiace pòzniej....koszty dla miasta Neapol ogromne, a jak pisze wloska prasa pasazeròw ani sladu, przy tym wysoka cena biletòw 15 euro, do tego czytam i nie wierze wlasnym oczom niedostepny przystanek w Herculanum...jak zwylke we Wloszech nie nalezy brac na serio pewnych zapowiedzi, bo potem okazuje sie to niewypalem poczawszy od zapowiedzi aktualnego Szefa Rady Ministròw, kto chce miec troche informacji z pierwszej reki niech pisze do albertosponza@yahoo.it opieram podana wiadomosc na wiadomosci podanej przez corrieredelmezzagiorno.corriere.it, 15 lipiec

    OdpowiedzUsuń